ZENITH, "PVD", kronograf, armbandsur, 41 (45) mm.

stål, manuell, plexiglas, Natoband, 1970.

Caliber 146 HP.

Slitage. Färgbortfall. Repor och märken i glaset. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
7 000
610
639
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
15 aug 2020 11:16
7 000 SEK
15 aug 2020 11:15
6 000 SEK
15 aug 2020 11:15
5 000 SEK
15 aug 2020 11:15
2 500 SEK
15 aug 2020 9:10
1 000 SEK
15 aug 2020 8:40
550 SEK
15 aug 2020 7:13
500 SEK
14 aug 2020 15:05
300 SEK