Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

TEATERDOCKOR, ett par. Sen Qingdynasti.

Med traditionella dräkter. Höjd man 45 cm. Höjd med ställning 48,5 cm. Höjd kvinnnan med ställning 46 cm.

Slitage, skador.

Utropspris
8 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13