1224971
Ulf Wahlberg
(Sverige, 1938-2014)
Ulf wahlberg, färglitografi, 2000, signerad 256/280.

ULF WAHLBERG, färglitografi, 2000, signerad 256/280.

"Mohave desert". P. 36 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram, glas och ram trasig.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK