1225175
John-E Franzén
(Född 1942)
John-e franzÉn, färglitografier, 2 st, 1998, signerade 101/320, 93/320.

JOHN-E FRANZÉN, färglitografier, 2 st, 1998, signerade 101/320, 93/320.

Choppers. P. vardera 19 x 22 cm.

Ej examinerade ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK