OLOF PIRA, bänk, "Lilla Bryggan", 1990-tal.

Stomme ek. Metallmedar. Längd ca 240 cm. Bredd 45 cm. sitthöjd 44,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK