Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFA, 3 sektioner, Vatne Möbler Norge.

Klädda i brunt skin. Lösa sittplymåer. Två hörn sektioner samt en vanlig. Längd ca 227 cm. Djup 80 cm. Sitthöjd ca 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Slitage.

Proveniens

Olof Pira

Utropspris
3 000 SEK