VÄGGSKÅP MED BORSTE, Märkt Carl Malmstens Verkstadsskola Stockholm.

Front med dörr med bakomliggande hyllplan. Borste. Höjd 75 cm. Bredd 19 cm. Djup 10 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Olof Pira

Utropspris
2 500 SEK