PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, fotpall för Ludvig Pontoppidan Danmark 1900-talets mitt.

Stomme av teak, sits av svart skinn, längd 40, bredd 50, höjd 57 cm, fällbar

Åldersrelaterat slitage. Skada på lädret

Proveniens

Olof Pira

Utropspris
3 000 SEK