VALENTINO, midjeväska, "Rockstud spike bumbag".

Svart läder med silverfärgade nita Baksidan med ett fack, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Fodrad med svart samt rött läder. Märkt "VALENTINO GARAVANI". 23 x 12 x 5 cm. Bälte storlek 85

I utmärkt vintage skick. Väskan är som ny och visar minimala tecken på användning och slitage. Mindre repor och veck kan vara synliga. Läder och metalldelar kan uppvisa mindre patina genom oxidering.

Utropspris
8 000 SEK