Christian Dior

(Frankrike)
Christian Dior
(Frankrike)

CHRISTIAN DIOR, väska, "Oblique fold-over convertible clutch".

Blå monogrammönstrad canvas med mörkblå läderdetaljer. Guldfärgad logga. Etikettmärkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY". Som väska 39 x 33 cm, hopfälld som clutch 39 x 20 cm.

I utmärkt vintage skick. Väskan är som ny och visar minimala tecken på användning och slitage. Mindre repor och veck kan vara synliga.

Utropspris
5 000 SEK