Vas etikettmärkt Orrefors samt med inskription: "International Football Cup 1961-1994".
Skulptur med innefattad dekor. Etikettmärkt Kosta Boda.
Höjd 19-31 cm.
Obetydligt ytslitage.
Proveniens
Lennart Johanssons samling sportmemorabilia
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.