SKULPTURER samt BORDSUR, 3 st, glas, trä och metall

Bordsur "UEFA TO LENNART JOHANSSON FINAL CUP WINNERS CUP 9 MAY 1990 IN GOTHENBURG". Höjd 25 cm.
Glasskulptur "To lennart Johansson UEFA President 28 September 2002. Höjd 24 cm.
Skulptur "World Championship 2009", höjd 15 cm.

Ställvis slitage. Nagg.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Utropspris
1 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79