Greta Hällfors-sipilä

(Finland, 1899-1974)
Greta Hällfors-sipilä
(Finland, 1899-1974)

GRETA HÄLLFORS-SIPILÄ, akvarell, signerad och daterad 25.11. -49.

Hundar i trädgården, bildstorlek 29 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
460
5 276
481
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (16 bud)
10 maj 2020 19:46
460 EUR
10 maj 2020 19:46
440 EUR
10 maj 2020 19:46
420 EUR
10 maj 2020 19:46
400 EUR
10 maj 2020 19:29
380 EUR
10 maj 2020 17:18
360 EUR
10 maj 2020 14:17
340 EUR
10 maj 2020 14:17
330 EUR
10 maj 2020 9:52
320 EUR
10 maj 2020 5:20
300 EUR
9 maj 2020 17:27
280 EUR
9 maj 2020 17:27
265 EUR
8 maj 2020 22:40
260 EUR
7 maj 2020 21:08
240 EUR
5 maj 2020 13:22
220 EUR
4 maj 2020 16:18
200 EUR