Christina Snellman

(Finland, 1928-2014)
Christina Snellman
(Finland, 1928-2014)

CHRISTINA SNELLMAN, olja på duk, signerad och daterad 1985.

Huset vid randen av åkern. 65x81 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
960
11 011
1 005
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (40 bud)
10
10 maj 2020 20:51
960 EUR
13
10 maj 2020 20:49
940 EUR
10
10 maj 2020 20:48
920 EUR
13
10 maj 2020 20:46
900 EUR
10
10 maj 2020 20:45
880 EUR
13
10 maj 2020 20:43
860 EUR
10
10 maj 2020 20:42
840 EUR
10 maj 2020 20:40
820 EUR
13
10 maj 2020 20:40
800 EUR
10
10 maj 2020 20:39
780 EUR
11
10 maj 2020 20:37
760 EUR
12
10 maj 2020 20:37
750 EUR
12
10 maj 2020 20:37
740 EUR
10
10 maj 2020 20:36
720 EUR
11
10 maj 2020 20:36
700 EUR
10
10 maj 2020 20:36
700 EUR
11
10 maj 2020 20:35
680 EUR
10
10 maj 2020 20:35
660 EUR
11
10 maj 2020 20:34
640 EUR
12
10 maj 2020 20:32
620 EUR
11
10 maj 2020 20:32
620 EUR
12
10 maj 2020 20:31
600 EUR
11
10 maj 2020 20:28
580 EUR
10
10 maj 2020 19:39
560 EUR
11
10 maj 2020 18:14
540 EUR
10
10 maj 2020 16:18
520 EUR
9
10 maj 2020 15:12
500 EUR
8
10 maj 2020 13:52
480 EUR
9
10 maj 2020 10:26
460 EUR
9 maj 2020 20:06
440 EUR
8
9 maj 2020 9:52
420 EUR
7 maj 2020 8:59
400 EUR
4 maj 2020 12:29
290 EUR
4 maj 2020 12:25
270 EUR
3 maj 2020 10:00
250 EUR
2 maj 2020 16:38
220 EUR
2 maj 2020 12:15
200 EUR
2 maj 2020 11:44
180 EUR
1 maj 2020 17:10
160 EUR
30 apr 2020 21:39
150 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377