Elvi Maarni

(Finland, 1907-2006)
Elvi Maarni
(Finland, 1907-2006)

ELVI MAARNI, olja på duk, signerad.

På promenaden, 24 x 18 cm

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 000
11 000
1 047
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (20 bud)
10 maj 2020 20:28
1 000 EUR
10 maj 2020 20:28
980 EUR
10 maj 2020 20:28
960 EUR
10 maj 2020 20:28
940 EUR
10 maj 2020 20:28
920 EUR
10 maj 2020 20:28
900 EUR
10 maj 2020 20:27
870 EUR
10 maj 2020 20:27
850 EUR
10 maj 2020 20:27
830 EUR
10 maj 2020 20:27
810 EUR
10 maj 2020 20:27
770 EUR
10 maj 2020 20:27
750 EUR
10 maj 2020 19:28
690 EUR
5 maj 2020 19:09
670 EUR
5 maj 2020 19:09
650 EUR
5 maj 2020 19:09
640 EUR
2 maj 2020 19:12
620 EUR
1 maj 2020 13:27
600 EUR
30 apr 2020 21:46
400 EUR
30 apr 2020 13:15
200 EUR