Ragni Cawén

(Finland, 1891-1981)
Ragni Cawén
(Finland, 1891-1981)

RAGNI CAWÉN, olja på duk, signerad.

"Sibbo skuta", 65 x 64.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
890
10 208
931
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (39 bud)
10 maj 2020 19:49
890 EUR
10 maj 2020 18:47
870 EUR
10 maj 2020 18:39
850 EUR
10 maj 2020 18:39
850 EUR
10 maj 2020 17:57
830 EUR
10 maj 2020 17:57
810 EUR
10 maj 2020 17:47
790 EUR
10 maj 2020 17:25
770 EUR
10 maj 2020 17:23
750 EUR
10 maj 2020 17:23
750 EUR
10 maj 2020 17:23
730 EUR
10 maj 2020 17:23
710 EUR
10 maj 2020 17:21
690 EUR
10 maj 2020 16:53
670 EUR
10 maj 2020 16:52
650 EUR
10 maj 2020 16:52
650 EUR
10 maj 2020 15:39
630 EUR
10 maj 2020 13:14
610 EUR
10 maj 2020 13:14
600 EUR
10 maj 2020 13:13
590 EUR
10 maj 2020 13:13
570 EUR
10 maj 2020 12:40
550 EUR
10 maj 2020 0:14
550 EUR
10 maj 2020 0:08
530 EUR
10 maj 2020 0:08
510 EUR
9 maj 2020 21:09
490 EUR
9 maj 2020 10:51
470 EUR
9 maj 2020 10:51
450 EUR
9 maj 2020 10:51
440 EUR
9 maj 2020 10:50
420 EUR
9 maj 2020 10:50
400 EUR
9 maj 2020 10:50
380 EUR
9 maj 2020 10:50
360 EUR
5 maj 2020 20:52
340 EUR
4 maj 2020 6:59
320 EUR
2 maj 2020 22:25
300 EUR
2 maj 2020 11:30
220 EUR
1 maj 2020 15:52
200 EUR
30 apr 2020 23:46
180 EUR