Madeleine Pyk – en samling F769

Matti Haupt

(Finland, 1912-1999)
Matti Haupt
(Finland, 1912-1999)

MATTI HAUPT, skulptur, signerad.

Flicka, höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
962
10 139
1 101
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (28 bud)
10 maj 2020 16:59
962 EUR
10 maj 2020 16:59
942 EUR
10 maj 2020 10:34
920 EUR
10 maj 2020 10:33
900 EUR
10 maj 2020 8:59
882 EUR
10 maj 2020 8:59
862 EUR
9 maj 2020 23:07
820 EUR
9 maj 2020 23:06
800 EUR
9 maj 2020 23:06
800 EUR
9 maj 2020 10:24
720 EUR
9 maj 2020 10:24
700 EUR
9 maj 2020 5:48
670 EUR
9 maj 2020 5:48
650 EUR
9 maj 2020 5:48
640 EUR
9 maj 2020 5:48
620 EUR
9 maj 2020 5:48
600 EUR
9 maj 2020 5:47
580 EUR
9 maj 2020 5:47
560 EUR
9 maj 2020 5:47
540 EUR
9 maj 2020 5:47
520 EUR
7 maj 2020 17:50
500 EUR
4 maj 2020 19:47
480 EUR
4 maj 2020 18:56
460 EUR
3 maj 2020 21:09
440 EUR
3 maj 2020 18:31
420 EUR
2 maj 2020 13:54
400 EUR
2 maj 2020 12:11
300 EUR
1 maj 2020 4:30
100 EUR