1206741
STEKFAT, fajans, 1700-tal.
Stekfat, fajans, 1700-tal.
Stekfat, fajans, 1700-tal.

Dekor i sepia toner med Blommor och bladverk. 40 x 31 cm.

Sprickor. Nagg. Lagning. Repor.

Utropspris
2 000 SEK