1206781
FISKGRYTA, mässing, 1800-tal.
Fiskgryta, mässing, 1800-tal.
Fiskgryta, mässing, 1800-tal.
Fiskgryta, mässing, 1800-tal.

Ledad hänkel. Längd 44 cm.

Ytskikt med slitage. Några bucklor. Insida anlupen.

Utropspris
1 500 SEK