1206810
CHAMPAGNEKYLARE, papier maché, 1800-talets mitt.
Champagnekylare, papier maché, 1800-talets mitt.

Rödtonad med två hänklar. Diameter 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några färgbortfall.

Utropspris
2 500 SEK