1212018
DÖRRHANDTAG, brons, 1800-tal.
DÖrrhandtag, brons, 1800-tal.
DÖrrhandtag, brons, 1800-tal.
DÖrrhandtag, brons, 1800-tal.

I form av hand. Längd 14 cm.

Ytskikt med slitage. Anlupen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

21 timmar 46 minuter
1 400
134
150
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (19 bud)
28 jun 0:08
1 400 SEK
27 jun 18:33
1 300 SEK
27 jun 18:33
1 255 SEK
26 jun 9:01
1 200 SEK
26 jun 8:47
1 100 SEK