1241527
HALSTER, smide, 1700-tal.
Halster, smide, 1700-tal.
Halster, smide, 1700-tal.
Halster, smide, 1700-tal.

Längd 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
1 500 SEK