1241640
BÖCKER, 32 st, 1900-tal.
BÖcker, 32 st, 1900-tal.
BÖcker, 32 st, 1900-tal.
BÖcker, 32 st, 1900-tal.
BÖcker, 32 st, 1900-tal.

Hfrb. Bl a

Åldersrelaterat slitage. Ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK