Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1219673
Lennart Jirlow
(1936-2020)
Lennart jirlow, olja på pannå, signerad l. jirlow.

LENNART JIRLOW, olja på pannå, signerad L. Jirlow.

"Clown". 33 x 27 cm.

Helhetsintrycket är gott. Obetydligt åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T3
Proveniens

Uno "Myggan" Ericsons samling.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
38 000
3 597
3 926
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
10
19 maj 12:28
38 000 SEK
10
19 maj 12:27
37 000 SEK
10
19 maj 12:27
35 000 SEK
10
19 maj 12:26
30 000 SEK
9
18 maj 23:06
17 000 SEK