1227124
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, olja på duk, signerad m pyk.

MADELEINE PYK, olja på duk, signerad M Pyk.

"Tre" 95 x 80 cm.

Helhetsintrycket är gott, obetydligt åldersslitage.

Proveniens

Beijer Auktioner 17 maj 1988.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
25 000 SEK