1227662
Erik Ortvad
(Danmark, Född 1917)
Erik ortvad, olja på duk, signerad erik ortvad och daterad 1964.

ERIK ORTVAD, olja på duk, signerad Erik Ortvad och daterad 1964.

"Kvänjarp". 38 x 46 cm.

Helhetsintrycket är gott. Obetydligt åldersrelaterat slitage.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
25 000 SEK