1234977
Eric Hallström
(Sverige, 1893-1946)
Eric hallstrÖm, olja på duk, signerad.

ERIC HALLSTRÖM, olja på duk, signerad

Två barn. 47 x 56 cm.

Duk uppfäst på pannå.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
10 000 SEK