1237183
Olle Baertling
(Sverige, 1911-1981)
Olle baertling, färgserigrafi, signerad baertling med blyerts. provex.

OLLE BAERTLING, färgserigrafi, signerad Baertling med blyerts. Provex.

Med dedikation À Eberhard Klass avec sympathie. Bladmått 62 x 38,5 cm. Oramat.

Gulnad. Smärre revor i kanterna. Hål. Tryckskador. Märken. Mjuka veck.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
6 000 SEK