1237214
Sven X:et Erixson
(Sverige, 1899-1970)
Sven x:et erixson, olja på duk, signerad.

SVEN X:ET ERIXSON, olja på duk, signerad

Blomsterstilleben. 47 x 45 cm.

Smärre ytsmuts

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
20 000 SEK