Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1209883
Ulf Rollof
(Född 1961)
Ulf rollof, Äggtempera på bomullsduk. utförd 1990.

ULF ROLLOF, Äggtempera på bomullsduk. Utförd 1990.

"2 FÄLT 2 HUS". 216 x 216 cm.

Smärre ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C11
Proveniens

Inköpt på Galleri Riis, Oslo.
Privatsamling, Sverige, införskaffad från ovan.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0)739 40 08 27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
40 000
3 786
4 133
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
18 maj 22:27
40 000 SEK
18 maj 9:56
32 000 SEK
15 maj 18:11
20 000 SEK