Konst Contemporary
1209883
Ulf Rollof
(Född 1961)
Ulf rollof, Äggtempera på bomullsduk. utförd 1990.

ULF ROLLOF, Äggtempera på bomullsduk. Utförd 1990.

"2 FÄLT 2 HUS". 216 x 216 cm.

Smärre ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C11
Proveniens

Inköpt på Galleri Riis, Oslo.
Privatsamling, Sverige, införskaffad från ovan.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0)739 40 08 27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 17 timmar
6 200
587
641
Utropspris
60 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
31 maj 14:53
6 200 SEK
29 maj 14:41
5 524 SEK
28 maj 17:35
5 324 SEK
28 maj 14:44
3 000 SEK
27 maj 20:43
1 000 SEK