1224588
Eva Löfdahl
(Sverige, Född 1953)
Eva lÖfdahl, väggobjekt. signerad a tergo.

EVA LÖFDAHL, väggobjekt. Signerad a tergo

Utan titel. 94 x 94 cm. Djup 32 cm.

Smärre slitage och rispor längs kanterna.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
15 000 SEK