1237119
Anders Widoff
(Sverige, Född 1953)
Anders widoff, 2 st, olja på ritfilm, signerade och daterade -96.

ANDERS WIDOFF, 2 st, olja på ritfilm, signerade och daterade -96

Utan titel. 29,7 x 21 cm vardera

Ej examinerade ur ram

Verket utan titel 27.10.96 ställdes ut på Galleri Charlotte Lund 1996.

Verket utan titel 21.09.96 var utställd på Transmission Gallery, Glasgow, 1996.

Verket utan titel 27.10.96 avbildad i ”A View Called Voice (small works)”, 1998.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
8 000 SEK