1237347
Makode Linde
(Sverige, Född 1981)
Makode linde, skulptur/sparbössa, "manike neko", signerad och daterad -19.

MAKODE LINDE, skulptur/sparbössa, "Manike Neko", signerad och daterad -19.

"Maneki neko". Bemålat lergods. Höjd 21 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
6 000 SEK