1215313
John Jon-And
(Sverige, 1889-1941)
John jon-and, akvarell på papper, stämpelsignerad.

JOHN JON-AND, akvarell på papper, stämpelsignerad

Kvinna. 58 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
5 000 SEK