1215412
John Jon-And
(Sverige, 1889-1941)
John jon-and, porträtt av vilhelm moberg, oljepastell på papper. signerad jon-and och daterad 37.

JOHN JON-AND, Porträtt av Vilhelm Moberg, oljepastell på papper. Signerad jon-and och daterad 37.

Vilhelm Moberg. 54 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
6 000 SEK