1215413
John Jon-And
(Sverige, 1889-1941)
John jon-and, porträtt av isaac grünewald,  pastell på papper, signerad jon-and och daterad -37.

JOHN JON-AND, Porträtt av Isaac Grünewald, pastell på papper, signerad Jon-And och daterad -37.

Porträtt av Isaac Grünewald. 53 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
6 000 SEK