1215420
John Jon-And
(Sverige, 1889-1941)
John jon-and, 2 st, tusch resp tusch och akvarell, en signerad.

JOHN JON-AND, 2 st, tusch resp tusch och akvarell, en signerad.

"Vid rodret" och "Tittar neråt II", 21 x 13 cm resp 19 x 19 cm.

Ej examinerade ur ram.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
4 000 SEK