Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1215425
John Jon-And
(1889-1941)
John jon-and, akvarell/tusch och blyerts på papper, stämpelsignerad.

JOHN JON-AND, akvarell/tusch och blyerts på papper, stämpelsignerad.

Scenkläder, nr XIX, 1920-30-tal. 27,5 x 21,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N2
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)707 78 35 71

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
189
207
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
23 maj 19:06
2 000 SEK
22 maj 23:32
1 900 SEK
22 maj 23:32
1 852 SEK
16 maj 23:37
1 800 SEK
15 maj 17:33
300 SEK