1215432
John Jon-And
(Sverige, 1889-1941)
John jon-and, akvarell och blyerts på papper, stämpelsignerad.

JOHN JON-AND, akvarell och blyerts på papper, stämpelsignerad.

Scenkläder, nr XIV, 1920-30-tal. 26 x 16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
8 000 SEK