ALVAR AALTO, fåtöljer, ett par, modell 406, Artek, 1900-talets slut.

Stommen i lackad björk, sits i svart flätad sadelgjord. Bredd 60 cm, total höjd 87 cm.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
920
10 470
977
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (32 bud)
12 jul 2020 20:45
920 EUR
10
12 jul 2020 20:42
900 EUR
12 jul 2020 20:42
900 EUR
10
12 jul 2020 19:46
880 EUR
12 jul 2020 19:46
860 EUR
10
12 jul 2020 18:48
840 EUR
12 jul 2020 15:36
820 EUR
10
12 jul 2020 15:35
800 EUR
12 jul 2020 15:35
800 EUR
10
12 jul 2020 15:35
770 EUR
12 jul 2020 15:35
750 EUR
10
12 jul 2020 15:00
730 EUR
12 jul 2020 14:13
710 EUR
9
12 jul 2020 14:13
700 EUR
9
12 jul 2020 14:12
690 EUR
12 jul 2020 14:12
670 EUR
9
12 jul 2020 14:12
650 EUR
12 jul 2020 14:12
630 EUR
9
12 jul 2020 11:10
610 EUR
10
12 jul 2020 11:10
590 EUR
9
11 jul 2020 20:54
570 EUR
8
11 jul 2020 20:54
550 EUR
8
11 jul 2020 20:04
520 EUR
11 jul 2020 19:59
500 EUR
11 jul 2020 16:17
470 EUR
10 jul 2020 22:03
450 EUR
10 jul 2020 16:34
420 EUR
10 jul 2020 13:09
400 EUR
9 jul 2020 6:15
350 EUR
8 jul 2020 8:46
300 EUR
4 jul 2020 17:10
250 EUR
3 jul 2020 17:18
200 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

827. Inge Schiöler, "Strandkant II".
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
120 000 SEK