HELENA TYNELL, taklampa, Flygsfors glasbruk, 1960-/70-tal.

Brunt glas med detalj i mässing och teak. Diameter 28 cm, höjd ca 30 cm.

Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis. Smärre slitage.

Klubbat pris
400
4 588
419
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (32 bud)
6 sep 2020 20:33
400 EUR
6 sep 2020 20:33
380 EUR
6 sep 2020 20:33
380 EUR
6 sep 2020 20:30
360 EUR
6 sep 2020 20:30
340 EUR
6 sep 2020 20:29
320 EUR
6 sep 2020 20:28
300 EUR
10
6 sep 2020 20:28
288 EUR
10
6 sep 2020 20:27
280 EUR
9
6 sep 2020 20:27
260 EUR
6 sep 2020 20:24
240 EUR
9
6 sep 2020 20:22
220 EUR
6 sep 2020 20:22
200 EUR
9
6 sep 2020 20:21
190 EUR
6 sep 2020 20:20
180 EUR
9
6 sep 2020 20:19
170 EUR
6 sep 2020 20:19
160 EUR
6 sep 2020 17:25
150 EUR
8
5 sep 2020 9:03
140 EUR
4 sep 2020 9:46
130 EUR
2 sep 2020 18:22
120 EUR
2 sep 2020 18:22
120 EUR
2 sep 2020 11:17
110 EUR
2 sep 2020 11:17
100 EUR
2 sep 2020 11:17
100 EUR
2 sep 2020 11:17
85 EUR
2 sep 2020 11:17
80 EUR
31 aug 2020 11:11
55 EUR
31 aug 2020 8:16
50 EUR
31 aug 2020 8:16
50 EUR
30 aug 2020 10:44
35 EUR
29 aug 2020 9:27
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492