Helena Tynell

(Finland, 1918-2016)
Helena Tynell
(Finland, 1918-2016)

HELENA TYNELL, skulptur, Skog", signerad Helena Tynell Riihimäen Lasi Oy.

Klart och färgat glas. Höjd 17,5 cm.

Enstaka repor undertill.

Formgivare

Klubbat pris
400
4 552
425
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (19 bud)
11
6 sep 2020 16:36
400 EUR
10
6 sep 2020 12:42
380 EUR
9
6 sep 2020 11:19
360 EUR
10
6 sep 2020 11:18
340 EUR
9
6 sep 2020 11:18
340 EUR
10
5 sep 2020 15:05
320 EUR
9
4 sep 2020 22:40
300 EUR
3 sep 2020 15:24
280 EUR
8
3 sep 2020 14:47
260 EUR
2 sep 2020 8:04
240 EUR
1 sep 2020 17:57
220 EUR
30 aug 2020 13:23
200 EUR
30 aug 2020 13:23
200 EUR
30 aug 2020 9:21
170 EUR
29 aug 2020 12:23
160 EUR
29 aug 2020 9:35
150 EUR
28 aug 2020 22:36
120 EUR
28 aug 2020 19:56
100 EUR
28 aug 2020 17:10
30 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

620. André Lhote, "Pins au bord de la mer".
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
Aktuellt bud:
290 000 SEK