Helena Tynell

(Finland, 1918-2016)
Helena Tynell
(Finland, 1918-2016)

HELENA TYNELL, vas, modell 6602, signeerattu Riihimäen Lasi. 1950-tal.

Höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Formgivare

Klubbat pris
170
1 792
195
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (5 bud)
6 sep 2020 20:19
170 EUR
6 sep 2020 20:18
160 EUR
6 sep 2020 20:18
160 EUR
31 aug 2020 9:30
150 EUR
28 aug 2020 22:44
120 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977