Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1234132
BESTICKSERVIS, 32 delar, silver, 1900-talets första hälft.
Bestickservis, 32 delar, silver, 1900-talets första hälft.

12 matgafflar 20,5 cm.
12 matknivar med knivblad av rostfritt stål 25 cm.
6 matskedar 20,5 cm
Soppslev 31 cm
Uppläggningsgaffel 20,5 cm
Total vikt 2300 gram.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V5
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 6 timmar
4 100
388
424
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
24 maj 11:55
4 100 SEK
24 maj 11:55
3 900 SEK
24 maj 11:54
3 700 SEK
24 maj 11:54
3 500 SEK
24 maj 11:54
3 211 SEK