1234132
BESTICKSERVIS, 32 delar, silver, 1900-talets första hälft.
Bestickservis, 32 delar, silver, 1900-talets första hälft.

12 matgafflar 20,5 cm.
12 matknivar med knivblad av rostfritt stål 25 cm.
6 matskedar 20,5 cm
Soppslev 31 cm
Uppläggningsgaffel 20,5 cm
Total vikt 2300 gram.

Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK