Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1220004
Kuutti Lavonen
(Född 1960)
Kuutti lavonen, "dorotea".
Kuutti lavonen, "dorotea".
Kuutti lavonen, "dorotea".
Kuutti lavonen, "dorotea".

KUUTTI LAVONEN, "DOROTEA".

A tergo sign. 1994. Tempera på duk 200 x 140 cm.

Slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T52
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 900
41 204
4 257
Utropspris
6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
18 maj 20:45
3 900 EUR
18 maj 20:37
3 800 EUR
18 maj 18:44
3 700 EUR
17 maj 22:33
3 600 EUR
17 maj 9:39
3 500 EUR