Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1227784
Kuutti Lavonen
(Född 1960)
Kuutti lavonen, litografia, signerad och daterad 2013, numeroitu 30/60.

KUUTTI LAVONEN, litografia, signerad och daterad 2013, numeroitu 30/60.

"Rosanna", bladstorlek 101 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 110
22 293
2 303
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (57 bud)
17
24 maj 20:36
2 110 EUR
8
24 maj 20:36
2 010 EUR
17
24 maj 20:35
1 960 EUR
8
24 maj 20:33
1 910 EUR
17
24 maj 20:33
1 890 EUR