Kuutti Lavonen

(Finland, Född 1960)
Kuutti Lavonen
(Finland, Född 1960)

KUUTTI LAVONEN, akvarell, signerad och daterad 22/1 2003.

Ljuster, bladstorlek 37.5 x 56.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Illustrerad på sidan 139.

Original illustration till Eino Leinos Helkasånger.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (9 bud)
24 maj 2020 20:52
400 EUR
24 maj 2020 20:51
300 EUR
24 maj 2020 18:21
190 EUR
24 maj 2020 18:16
180 EUR
21 maj 2020 22:08
170 EUR
20 maj 2020 12:05
160 EUR
19 maj 2020 17:31
150 EUR
19 maj 2020 13:14
35 EUR
19 maj 2020 5:03
30 EUR