KUUTTI LAVONEN, akvarell och blyertspenna, signerad och daterad 22/4 2003.
Svärd, papperstorlek 38 x 57 cm.
Ej examinerad ur ram.
Eino Leino: Helkavirsiä, Keuruu 2003. Illustrerad på sidan 24.
Original illustration till Eino Leinos Helkasånger.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR